10.06.2020

Informacja o dofinansowaniu zakupu ze środków prewencyjnych PZU Życie SA

Szpital Na Wyspie Sp. z o.o. w Żarach, ul. Pszenna 2, otrzymał dofinansowanie ze środków funduszu prewencyjnego PZU Życie SA w kwocie 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) na zakup sprzętu medycznego przeznaczonego do przeciwdziałania skutkom pandemii wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2.
Kwota dofinansowania zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego tj. Elektrokardiografu As CARD System v.305P oraz wózka pod sprzęt medyczny WB5v.002.

/-/ Prezes Zarządu
Jolanta Dankiewicz