17.09.2020

Wizyta Wojewody Lubuskiego w Szpitalu Na Wyspie

W dniu wczorajszym, Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak przebywał z wizytą w Szpitalu na Wyspie w Żarach. Spotkanie, które miało miejsce z inicjatywy prezes Jolanty Dankiewicz dotyczyło aktualnej sytuacji szpitala oraz planowanych inwestycji.

Wojewoda Władysław Dajczaka został zapoznany z aktualną sytuacją szpitala. Prezes przedstawiła ponadto najbliższe plany inwestycyjne, w szczególności rozbudowy Oddziału Geriatrii. Rozmawiano również o przygotowaniach do ewentualnej, drugiej fali koronawirusa.

Wojewoda podziękował prezes i personelowi szpitala za dobra współpracę z administracja rządowa w czasie pandemii covid-19.